Tootmisprotsesside automatiseerimine

Pakume ettevõtetele tootmisprotsesside automatiseerimist, arendame ja uuendame olemasolevat lahendust või teeme päris uue tootmisliini. Automatiseerimise tulemusena võidab klient tootmise kiiruses ja tootekvaliteedis, hoiab kokku energiat, parendab tarnekindlust, vabastab töötajad rutiinist.

Oma automaatika projektides toetume eelkõige Mitsubishi Electric komponentidele (robotid, kontrollerid, servod, sagedusmuundurid, operaatorpaneelid), mille kvaliteedis ja töökindluses oleme veendunud juba üle kahekümne aasta. 

Vanad masinad uueks

Hea meelega aitame vanade masinate automaatika ja kaabelduse renoveerimisel. Elektriskeemi kaardistamine, automaatikasüsteemi täiendamine või väljavahetamine, uue kontrolleriprogrammi kirjutamine, elektriajamite juhtimissüsteemi väljavahetamine – see on vaid osa töödest, mida suudame pakkuda.

Ka renoveerimistöödele pakume garantiid ja järelhooldust ning anname kliendile üle täisdokumentatsiooni (k.a. kirjutatud programmid).

Uued süsteemid ja masinad

Uue süsteemi arendamist alustame tehnilise ülesande koostamisest koostöös kliendiga. Hästi läbiräägitud ja koostatud tehniline ülesanne on aluseks heale tulemusele. Pakume projekteerimist, elektrikilpe vastavalt projektile, automaatika seadmete ja kilpide paigaldust ning ühendamist, programmeerimist ja häälestust, aitame ühildada uue süsteemi olemasolevaga.

Projekti lõpus saab klient kogu dokumentatsiooni endale (kui ei ole teisiti kokkulepitud). Pakume töödele ka garantiid.

Robotiseerimine

Koostöös Electrobit OÜ-ga pakume Mitsubishi Electric tööstusroboteid ja koostööroboteid koos paigaldusega, programmeerimise ja häälestusega. 

Oluline osa robotiseerimisest on õige roboti haaratsi valimine või selle loomine. Siinkohal pakume elektrilisi ja pneumaatilisi lahendusi.

Tootmisprotsessi robotiseerimisel lisame süsteemi turvaahelad (turvakardinad, turvaaiad/väravad jne) ning viime lahenduse turvalisuse vastavusse EU 2006/42/EC direktiiviga.

Andmeside, andmebaasid ja visualiseerimine

Üks osa protsessi automatiseerimisest on andmeside ja visualiseerimine. Turvaline ja töökindel andmesidevõrk tagab seadmete omavahelise tõrgeteta andmevahetuse. Oma projektides kasutame vaid kõrgkvaliteetseid tööstusele mõeldud andmeside seadmeid (Westermo, Korenix).

Suuremate protsesside visualiseerimisel jääb tihti ainult operaatorpaneelist väheks. Sellisel juhul pakume Mitsubishi MAPS SCADA tarkvara lahendust. MAPS SCADA on tõhus tarkvara protsessi visualiseerimiseks, andmete salvestamiseks ning edastamiseks teistesse andmebaasidesse, alarmide ja sündmuste logiks ning hilisemaks analüüsiks.

Text_switch

Vajad rohkem infot?

Indrek Vendelin

Projektijuht / Juhatuse liige