Meie oleme Elemato

Kliendi rahulolev naeratus – me näeme seda tihti, kui oleme töö lõpetanud.
See on hindamatu.

Meie kirg on masinate ehitamine ja automatiseerimine. Nuputamise ja leiutamise soov on meil veres ja meie jaoks ei ole midagi põnevamat, kui lahendada järjekordne probleem, olla masina koostamise juures algusest lõpuni, programmeerida ja vaadata, kuidas masin ärkab ellu. Meile meeldib oma töö ja teeme seda eelkõige endi pärast, ilmselt sellel põhjusel kliendid meid soovitavadki: “nagu endale tehtud”.

Meie ettevõte

Meie ettevõte Elemato OÜ on asutatud 2019. Idee luua Electrobit OÜ juurde eraldiseisev üksus, mis tegeleks tööstusautomaatika lahenduste pakkumisega sündis lõunapausi ajal Viimsi Subway-s, peale järjekordset kliendi külastust. Tookord klient ei olnud eriti huvitatud meie toodetest vaid teda huvitas probleemi lahendus. Elemato OÜ keskendub lahenduste pakkumisele.

Algusest peale on Elemato loodud kui Mitsubishi Electric süsteemiintegraator ja masinaehitaja. Meie eesmärk on pakkuda kliendile eelkõige kaasaegset lahendust toetudes pikaajalisele kogemusele ja Mitsubishi Electric poolt pakutavate innovaatilistele lahendustele. Muude automaatikasüsteemide puhul kasutame koostöö-partneride abi.

Alates 2021. aastast me toome maale heade koostööpartnerite valmisliine ja seadmeid, näiteks Itaalia tootja FIAM automaatseid tööstuslikke kruvikeerajaid, Imanpack pakkemasinaid ning Saksamaa tootja RNA vibrosöötureid.
Kindlasti laieneb me koostööpartnerite ring tulevikus veelgi…

Projektijuhid

Hea projekt algab kogenud projektijuhist. Siinkohal võime kirjutada väga pika kiidulaulu iseendale, kuid piirdume vaid sellega: meil on üle kahekümne aasta kogemust tööstusautomaatika ja masinaehituse vallas. 

Indrek Vendelin

Projektijuht / Juhatuse liige