Elektrilised ja mehhaanilised kruvikeerajad ja süsteemid

tööstuslik automaatne elektriline kruvikeerija

eTensil elektrilised kruvikeerajad automaatse väljalülimisega

Elektriliste kruvi- ja mutrikeerajate automaatikalahendused on varustatud pingutusmomendi juhtimissüsteemiga, mis lülitab väändemomendi saavutamisel automaatselt toite välja uusima põlvkonna mehaanilise siduriga. See süsteem tagab väga suure korduste arvu, mis tähendab väga madalat momendi muutust ajas, isegi siis, kui ühenduse jäikus on muutuv. See lahendus tagab väändemomendi muutumatuna miljoneid tsükleid, tagades nii kõrge kvaliteedi.

tööstuslik automaatne elektriline kruvikeerija

eTensil elektrilised kruvikeerajad koormusvoolu kontrolliga

Tänapäeval sisaldavad monteeritavad koosted mitmeid erinevaid variante, mis lisaks erinevatele geomeetrilistele osadele, kasutatakse ka erinevat tüüpi kruvisid ja väändemomente. Seetõttu on vajalik täielik tootmise paindlikkus, mis hõlmab tõhusate, mitmekülgsete ja nutikate tööriistade kasutamist.

eTensili uus tootesari vastab nendele nõuetele tänu oma väändedemomendi / -nurga juhtimissüsteemile, mis tagab suurepärase produktiivsuse ja paindlikuse.

tööstuslik automaatne elektriline kruvikeerija

Poolautomaatsed kruvikeerajad

Kui koostepink või -liin nõuab väga väikeste kruvide või mutrite kasutamist, on tootmise suurendamiseks vajalik lisakiirus. Poolautomaatse etteandega kinnitamise süsteemid vähendavad tsükliaega ja parandavad seeläbi tootlikkust. Poolautomaatsed kruvikeerajad pakuvad kruvide ja / või mutrite hõlpsat ja pidevat etteannet ning kergendavad operaatori tööd, kes ei pea enam kruvi või mutrit käsitsi üles võtma ja kruvikeeraja otsa või detailile asetama.

tööstuslik automaatne elektriline kruvikeerija

Automaatsed montaažisüsteemid

Täielikult automatiseeritud montaažisüsteemid aitavad suurendada lõpptoote tootlikkust ja kvaliteeti sõltuvalt kliendi vajadustest. Tööaega lühendatakse ja operaatori tööd jaotatakse eesmärgiga parandada töötingimusi ja madaldada tootmiskulusid. Lahendusi on võimalik ette planeerida kasvava automatiseerimise vajadusega ja keerukuse kasvuga; neid protsesse uuritakse koos kliendiga spetsiaalse nõustamise abil.

tööstuslik automaatne pneumokruvikeerija

Suruõhukruvikeerajad

FIAMi suruõhukruvikeerajad paistavad silma muljetavaldava täpsuse, ülimalt lihtsa käsitsemise ja operaatorisõbraliku ergonoomilise disaini poolest. Ideaalsed lahendused kõrge tootmise ja minimaalse koormusega töötmiseks.

Tipptasemel tööstuslikud suruõhukruvikeerajad on igas tööstuses kohustuslikud.

tööstuslik automaatne elektriline kruvikeerija

TOM-jälgimismoodul

Kõigi FIAMi suruõhukruvikeerajatega ühilduv TOM-jälgimismoodul kontrollib väändemomenti reaalajas ja tagab töökindluse, hoolimata operaatori oskuste tasemest. Praktiline, kulutõhus ja veakindel Poka Yoke süsteem, kus operaatorit teavitatakse pärast lõpetamist väändemomendi suurusest, mis võimaldab kiiresti järgmise ülesande juurde liikuda.

Kui TOM on ühendatud tootmise juhtimissüsteemiga, siis võimaldab see edastada andmed üldisele jälgimissüsteemile ja annab tervikliku ülevaate tootmisprotsessist. Seejärel saab kogu salvestatud teavet töödelda ja analüüsida, nii et kriitiliste rikete või muude probleemide avastamisel oleks võimalik võtta kasutusele meetmed.

Seega aitab TOM optimeerida tootmise erinevaid etappe ja viia nende jõudlus järgmisele tasemele.

tööstuslik automaatne elektriline kruvikeerija

Ergonoomilise töökoha lisaseadmed (või ergonoomilised lisaseadmed)

Kõik lahendused on projekteeritud ja ehitatud selleks, et vähendada operaatori väsimust, tagada maksimaalne kasutamise ohutus ja tõsta tootmise jõudlust.

Lisaks ergonoomikapõhimõtetele ja normatiividele vastavalt projekteeritud pneumaatilistele kruvikeerajatele ja -süsteemidele kavandab ja valmistab Fiam ka tootmisprotsesside jaoks hädavajalikke lisatarvikuid: tõhus töökoht peab olema varustatud abiseadmetega, mis on kavandatud ja paigutatud viisil, mis võimaldab operaatoritel korduvate ülesannete täitmisel mugavalt, praktiliselt ja korrektselt töötada, vältides väsitavaid asendeid.

Operaatorite tervise kaitse on iga tootmisettevõtte jaoks hädavajalik.

Automaatikakomponendid ja lisaseadmed

FIAMi komponentide valik tähendab inseneridele ja masinaehitajatele järgmist:

  • laos kohe saadaval erinevad komponendid
  • uuenduslikud lahendused, mis on loodud ja valmistatud usaldusväärseks ja kauakestvaks tööks
  • komponentide kohandamine vastavalt erinevatele rakendustele
  • täpse tootevaliku tegemiseks kasutage FIAMi professionaalset nõustamist
  • punktuaalne ja funktsionaalne müügijärgne teenindus