Imanpack pakkeseadmed

pakkeliinid pakkeseadmed pakkemasinad pakkimine pakkendamine

Horisontaalsed pakkeseadmed ja liinid

Horisontaalsed pakkeliinid sobivad üldiselt tahkete toodete pakkimiseks kuumuskindla või polüetüleenkilega. Pakkeliinide tootlus on kuni 250 ühikut minutis, sõltudes pakkemeetodist. Pakkeliinile saab lisada toodete markeerimise ja loendamise. Pakkeliini juhtimine toimub HMI või Scada tarkvara abil. Pakkeliini saab ühendada olemasolevate automatiseeritud tootmisliinidega.

pakkeliinid pakkeseadmed pakkemasinad pakkimine pakkendamine

Vertikaalsed pakkeseadmed ja liinid

Vertikaalsed pakkeliinid sobivad erinevate toodete pakkimiseks kuumuskindla või polüetüleenkilega.

Pideva vertikaalse pakkemasinaga saab kiirelt täita pakkimata tooteid nagu maapähklid, sarapuupähklid, teraviljad, kõrvatropid jms.

Pakkeliini juhtimine toimub HMI või Scada tarkvara abil . Vertikaalseid pakkemasinaid saab sünkroonida mahutite, kaalude, muude etteandeseadmetega.

pakkeliinid pakkeseadmed pakkemasinad pakkimine pakkendamine kaalumine loendamine

Kaalumis- ja loendamisseadmed

Loendamis- ja kaalumisseadmed on ette nähtud väikeste ja keskmise suurusega toodete, näiteks naelte, kruvide, mutrite, poltide, plasti ja mitmesuguste muude osade kaalumiseks. Mikroprotsessor jälgib pidevalt kaalumissüsteemi, et tagada etteantud annus maksimaalse kiirusega.

Siia kuuluvad ka kontrollkaalud, mis eemalsab automaatselt pakendid, mis ei vasta määratud nõutavale kaalule. Sobivad kasutamiseks pakkemasinate väljundosas.

pakkeliinid pakkeseadmed pakkemasinad pakkimine pakkendamine kaalumine loendamine

Kartongpakendi formeerimisseadmed

Kartongkastide vormimisseadmed erinevate toodete pakendamiseks, lisatud tükkide loendusskaala ja liim- või blokeeriv sulgemissüsteem.

PLC ja/võiHMI juhtimine tagab süsteemi kiire ja lihtsa reguleerimise.